Subnautica magyar fordítói fórum (Hungarian translations discuss. Thingy. Mostly in Hungarian.)

12346»

Comments

• fkozmafkozma Budapest Join Date: 2019-02-01 Member: 250044Members Posts: 4 Fully active user
    Szia,

Szólni fogok persze és köszi a tanácsot, hogy kit kellett keresni.

Igen, a konzoloknál a támogatott nyelvek extrém limitáltak, mert az az oprendszer nyelve, amire lefordítja a gyártó (Sony/MS), és a fejlesztők is örülnek, hogy max 8 fordítás kell, a legelterjedtebb piacokra, a többiek alkalmazkodjanak. Szóval Lukas-ék nem policy ellen mennek szerintem, csak egyszerűen nem támogatja egyik konzol sem a custom nyelvváltást, a fejlesztők 99,5%-ban fel sem merül, hogy goldplatelje marginális piacoknak egy fordítással.. :/

Na mindegy, remélem köv patch még kijön februárban és újra benne lesz.

F.
  • SilentWindSilentWind Hungary Join Date: 2016-02-13 Member: 212998Members Posts: 78 Advanced user
    Fiúk-lányok!
    Tegnap óta az experimental verzióban elérhetővé vált számos egyéb nyelv a Below Zerohoz, így a magyar fordítás is megjelent!
    Jó játékot és hibavadászatot kívánunk mindenkinek!
    A magyar nyelvi fájl betöltése NEM automatikus, ki kell választani a beállítások (options) menüben
  • gabibatyagabibatya Magyarország Join Date: 2019-03-08 Member: 251577Members Posts: 1 Freshly registered user
    Sziasztok! Tervezem megvenni a zérót ,kérdésem az lenne hogy az emlitett experimental verzió az benne van?
  • SilentWindSilentWind Hungary Join Date: 2016-02-13 Member: 212998Members Posts: 78 Advanced user
    edited March 8
    Szia!
    Igen, úgy is mondhatjuk, hogy ez a béta verzió mégbétább verziója. Ez az experimental sokkal több apró frissítést kap (akár napjában többször), mintha csak a "sima" verzióval játszanál. Cserébe instabilabb is, bár én ezt még nem tapasztaltam, nagyon szépen fut mindkét verzió, talán az experimental jobban laggol egy picivel.
    Ha megveszed, az experimental verziót be kell állítani: Tulajdonságok->Béták.
    Post edited by SilentWind on
Sign In or Register to comment.